Тернопіль Інформ

Українська молодіжна збірна з футболу перемогла команду Мальти

61928 ПЕРЕГЛЯДІВ

У відбірковому матчі до Євро-2021 молодіжна збірна України з футболу здобула першу перемогу. Вона обіграла команду Мальти з рахунком 4:0. Поєдинок відбувся в Запоріжжі.

Дмитро Топалов відкрив рахунок  зустрічі на 17-й хвилині. Другий влучний удар у ворота суперників завдав Назарій Русин. А на 40-й хвилині поєдинку відзначився Богдан Лєднєв. Завершив розгром мальтійців Георгій Цитаїшвілі на 83-й хвилині матчу.

Ця перемога виявилася дебютною для головного тренера команди Руслана Ротаня. Свій наступний поєдинок команда України проведе на виїзді.  10 жовтня наші зіграють проти Румуніїу в рамках кваліфікації до Чемпіонату Європи.

Фінальна частина турніру відбудеться одразу у двох країнах – Угорщині та Словенії.