Тернопіль Інформ

Баскетбольний “Дніпро” продовжує перемагати

146480 ПЕРЕГЛЯДІВ

БК “Дніпро” здобув другу поспіль перемогу в Суперлізі України. Цього разу на виїзді підопічні Дениса Журавльова виявилися сильнішими за баскетбольний клуб “Черкаські Мавпи”. Однак легким цей поєдинок для дніпрян назвати не можна.

Вдало розпочавши, “біло-сині” виграли перший період з рахунком 9:22. І здавалося, набравши переможний темп, “Дніпро” свого не впустить. Втім, другий та третій відрізки матчу контролювали саме черкащани. 17:11 та 30:17 — рахунок другої та третьої чвертей, вже не на користь гостей.

Головною силою “Мавп” у нападі став Сеад Хаджіфейзовіч, який тероризував кошик суперників. В останньому четвертому періоді після чергового попадання боснійця загальний рахунок став 62:54 на користь господарів майданчика. А до фінальної сирени залишалося близько семи хвилин. Однак, виснажені черкаські баскетболісти не спромоглися втримати перевагу до завершення протистояння. Далася в знаки коротка лава запасних, а також друге дихання захисника “Дніпра” Генрі Дугата. Американець за час, що залишився, набрав 13 зі своїх 18-ти очок. Завдяки цьому гості вийшли вперед та у підсумку тріумфували у матчі.

Фінальний рахунок 67:78 — перемогли дніпряни. Свій наступний матч в рамках еврокубку БК “Дніпро” зіграє вже у середу, 9 жовтня проти білоруського “Борисфену”.