Тернопіль Інформ

Суперліга: БК «Дніпро» зазнає першої поразки в чемпіонаті

180132 ПЕРЕГЛЯДІВ

Суперліга: БК «Дніпро» зазнає першої поразки в чемпіонаті Центральний матч туру, в якому зустрічалися команди, поки не програвали в чемпіонаті. Першу половину матчу команди, у яких перша і третя атака в Суперліги, провели вкрай не результативно. Всього 50 набраних очок на двох, відсоток реалізації - близько 25. У кінці другої чверті підвернув голеностоп Кулпеппер, якої не зміг повернутися в гру. Це, мабуть, стало одним з ключових моментів матчу. Уже в третій чверті гра стала більш результативним. Розкрився Трент, який отримав м'яч в одноосібне користування і став на потоці набирати очки в третій десятихвилинці. На рахунку Маліка 12 очок. Ще дев'ять додав Антипов. Дніпро в атаці теж виглядав цікавіше, ніж на початку половині, але перестріляти Трента і Ко не зміг. Однак саме наша команда починала заключну чверть в статусі лідера - 51:50. В середині чверті Міллер забив в проході і вивів Прометей вперед. У господарів все успіхи в атаці закінчилися ще в третьому періоді.

За 3:49 до фінальної Серени Корнієнко забив з передачі Дугата і це були останні очки Дніпра в матчі. Далі було чотири втрати і кілька промахів з різних дистанцій. Прометей ж свого не упустив і здобув першу перемогу в протистоянь цих команд. Дніпро - Прометей 60:67 (16:12, 11:11 24:27, 9:17)

Автор: Дмитро