Тернопіль Інформ

Вперше в історії. Жіноча збірна України з футзалу вийшла у фінал чемпіонату Європи

333108 ПЕРЕГЛЯДІВ

Жіноча збірна України з футзалу у матчі півфіналу чемпіонату Європи проти Угорщини здобула перемогу з мінімальним рахунком 2:1, що дозволило українкам вперше в історії вийти у фінал Євро.

Під час гри збірна України поступалася суперницям з Угорщини, на 12-й хвилині матчу Вікторія Хорват простягла м'яч зі своєї половини майданчика та влучним ударом по воротах українок відкрила рахунок у матчі.

Українки ще у першій половині зуміли зрівняти рахунок завдяки голу Ганни Шуляк. Під час розіграшу кутового спрацювала триходівка Титова-Воловенка-Шульга, яку Ганна завершила ударом зблизька.

Вже у другому таймі на 32-й хвилині матчу Шуляк знову відзначилася голом та встановила остаточний рахунок у матчі.

У фіналі Євро-2023 з футзалу Україна зіграє зі збірною Іспанії.

Джерело

Теги: Жіноча збірна України з футзалу,Жіноча збірна України ,збірна України з футзалу,Україна ,футзал,Україна,Спорт, новости спорта, новини спорту, Спортивные новости, Спортивні новини,Новости,Новини,Футбол, новости футбола, новини футболу,Ганна Шуляк,Шуляк,Ганна Шуляк Вікіпедія,Шуляк Вікіпедія,Євро-2023, Жіноча збірна України з футзалу вийшла у фінал чемпіонату Європи, фінал чемпіонату Європи, чемпіонат Європи
Автор: admin.sportcomua