Тернопіль Інформ

Коли Маліновський приносить перемогу. Марсель - ПСЖ 2:1. Відео голів та огляд матчу

309037 ПЕРЕГЛЯДІВ

До вашої уваги відео огляд матчу Марсель – Парі Сен-Жермен, які зустрічались в 1/8 фіналу Кубка Франції. Провансальці змусили паризьких зірок грати в максимально некомфортних для них умовах – під постійним пресингом та за високої інтенсивності. І це принесло успіх. В першому таймі Санчес реалізував пенальті, на що відповів Рамос після подачі кутового. А після перерви переможний для Марселя гол провів Руслан Маліновський, який вгатив м’яч у сітку з лінії штрафного. Зауважимо, що це другий результативний матч Маліновського поспіль.

Кубок Франції, 1/8 фіналу
8 лютого. Марсель, Велодром
Марсель – ПСЖ 2:1
Голи: Санчес 31 (п), Маліновський 57 – Рамос 45+2

Джерело

Теги: Маліновський,Маліновський Вікіпедія,Руслан Маліновський,Руслан Маліновський Вікіпедія,Спорт, новости спорта, новини спорту, Спортивные новости, Спортивні новини,Футбол,Новости, новости футбола,Новини, новини футболу,Марсель – Парі Сен-Жермен,Марсель,ПСЖ, Рамос,Рамос Вікіпедія,Серхіо Рамос,Серхіо Рамос Вікіпедія,Кубок,Кубок Франції,Марсель – ПСЖ 2:1,Санчес
Автор: admin.sportcomua